Start


 
 
Menu główne
strona główna
aktualności
adresy klubów na sezon 2017/2018
kadra wojewódzka
Wydział Rozgrywek
turnieje okazjonalne
struktura i skład Zarządu
obozy i zgrupowania
regulaminy rozgrywek
linki
publikacje
archiwum DOZTS
księga gości
napisz do nas
kontakt z nami
kącik weterana
- - - - - - -
licencje - stan na 10.09.2017 - 937 licencji
- - - - - - -
wykaz dopuszczonych okładzin na okres: 1 kwiecień 2017 - 30 wrzesień 2017 LARC 2017A
- - - - - - -
podaj wynik meczu
- - - - - - -
przepisy - Handbook ITTF 2017
- - - - - - -
administrator


 
 
 
 

Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

 
 
 
 
Statystyka
Użytkownicy: 1336
Nowości: 2565
Linki: 37
gości: 23339984
Dodaj do ulubionych
 
 

 
 
 
 
Zaproszenie na 2 Grand Prix Lubina
Wpisał: Kamil Skrzypczak   
19.09.2017.
TS Zagłębie Lubin zapraszana na turniej tenisa stołoweg, który odbędzie się w dniu 23 września 2017 (sobota) o godz. 10:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie ul. Norwida 10, 59-300 Lubin (wejście od ul. Jana Pawła II).
Szczegóły na plakacie.
 
Elżbieta Kwiatkowska i Jakub Matkowski zwyciężają w I WTK Juniorów
Wpisał: wucha   
12.09.2017.
 
W Hali imienia Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym, z udziałem 36 zawodniczek i 36 zawodników, w dniu 17 września rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.
W kategorii juniorek wygrała Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny), na drugim miejsca uplasowała się Natalia Matwiszyn (AZS UE Wrocław), a dalsze pozycje wywalczyły: 3. Milena Chrabąszcz (Rokita), 4. Zuzanna Gaworska (AZS UE), 5-6. Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie) i Nina Ossowska (Rokita), 7-8. Aleksandra Wiśniewska (Rokita) i Julia Girulska (AZS UE).
 
 
 
 
 
 
Wśród juniorów najlepszy był Jakub Matkowski (AZS UE), a drugi był Norbert Wojtyła (Odra Głoska). Na dalszych miejscach byli: 3. Damian Źródło (Wolavia Wołów), 4. Stanisław Wnęk (Granit Strzelin), 5-6. Mikołaj Stodolica (Salos Dzierżoniów) i Adam Ucherek (AZS UE), 7-8. Mariusz Centner (Olimpia Żerniki Wrocławskie) i Dominik Kot (Odra).
 
 
Zawodniczki i zawodnicy z pozycji 1-2 oraz Anna i Katarzyna Wegrzyn (obie AZS UE) wystartują w I GPP Juniorów, który odbędzie się w Brzegu Dolnym w dniach 20-22 październikaa.
 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 597 | Drukuj | Email

Czytaj całość…
 
Wystartowały rozgrywki ligowe
Wpisał: wucha   
12.09.2017.
W sobotę, 16 września, wystartowały rozgrywki ligowe sezonu 2017/2018.
W celu usprawnienia przebiegu rozgrywek podajemy osoby, związane z prowadzeneim rozgrywek i ich namiary oraz zakresy ich działalności:
Prezes Kamil Skrzypczak - ogólne sprawy Związku, opłaty za wpisowe i składki członkowskie
telefon: 721-298-297
e-mail: dolnoslaski@pzts.pl
Przewodniczący Wydziału Rozgrywek Andrzej Moczko - nadzór nad rozgrywkami ligowymi i indywidualnymi, uzgadnianie zmian terminów rozgrywek ligowych, interpretacja regulaminów i rozstrzyganie o wykroczeniach regulaminowych,
telefon: 721-298-300
e-mail: andrzej.moczko@pwr.wroc.pl
Członek Zarządu DOZTS Władysław Chrabąszcz - prowadzi sprawy techniczne rozgrywek ligowych i indywidyalnych (przyjmowanie protokółów i ich weryfikacja, opracowanie tabel, przygotowanie zestawień punktów, przygotowanie rankingu drużynowego i indywidualnego)
telefon: 693-724-037
e-mail: wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl
 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 242 | Drukuj | Email

Czytaj całość…
 
Zuzanna Gałka i Piotr Klimek najlepsi w I WTK Kadetów
Wpisał: wucha   
03.09.2017.
W Hali imienia Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym, z udziałem 38 zawodniczek i 42 zawodników, w dniu 10 września rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.
W kategorii kadetek wygrała Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wrocławskie), na drugim miejsca uplasowała się Julia Furman (AZS UE Wrocław), a dalsze pozycje wywalczyły: 3. Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie), 4. Liliana Przybył (Wolavia Wołów), 5-6. Aleksandra Satława (Orlęta Krosnowice) i Natalia Gaworska (AZS UE), 7-8. Aleksandra Breś (Żak Gierałtowiec) i Natalia Kurzela (Orlęta).
 
 
 
Wśród młodzików najlepszy był Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), a drugi był Stanisław Wnęk (Granit Strzelin). Na dalszych miejscach byli: 3. Marek Machacz (Żak), 4. Tomasz Żyła (Dwunastka Wrocław), 5-6. Szymon Sej (Żak) i Kacper Głazowski (Granit), 7-8. Michał Czech (ŻaK) i Franciszek Żygadło (AZS UE).
 
 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 998 | Drukuj | Email

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 399
 
 
 
 
Konferencja metodyczna dla trenerów i nauczycieli w Poznaniu
Gościmy
Odwiedza nas 3 gości
Nowości

 
 
 
 
 
 
 
 
Ostatnio dodany komentarz do artykułu
Ustalenia z zebrania z klubami...
Gdyby to było możliwe już teraz, terminarz z pewnością byłby już dostę...
Więcej...

Ustalenia z zebrania z klubami...
terminarz ligowy
Proszę o umieszczenie terminarza dla VI ligi wrocławskiej tzn. grupy a...
Więcej...

Ustalenia z zebrania z klubami...
Dodam jeszcze, ze skoro na Mazowszu system grania do 8. zwyciestw sie ...
Więcej...


 
 
Design by www.mambosolutions.com
© 2017 Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.