Start


 
 
Najbliższe imprezy
Brak wydarzeń
Menu główne
strona główna
aktualności
adresy klubów
kadra wojewódzka
Wydział Rozgrywek
turnieje okazjonalne
struktura i skład Zarządu
obozy i zgrupowania
regulaminy rozgrywek
linki
publikacje
archiwum DOZTS
księga gości
napisz do nas
kontakt z nami
kącik weterana
- - - - - - -
licencje - stan na 22.11.2014 - 1173 licencje
- - - - - - -
wykaz dopuszczonych okładzin na okres: lipiec - grudzień 2014 LARC 35A
- - - - - - -
podaj wynik meczu
- - - - - - -
przepisy - Handbook ITTF 2013/2014
- - - - - - -
administrator


 
 
 
 

Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

 
 
 
 
Statystyka
Użytkownicy: 458
Nowości: 1949
Linki: 35
gości: 8135774
Dodaj do ulubionych
 
 

 
 
 
 
Milena Chrabąszcz i Jakub Matkowski wygrywają II WTK Młodzików
Wpisał: wucha   
20.11.2014.
W niedzielę 23 listopada w Hali OSiR-u w Wołowie rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.
W kategorii dziewcząt najlepsza była Milena Chrabaszcz (Rokita Brzeg Dolny), a na dalszych miejscach w czołówce uplasowały się: 2. Zuzanna Gaworska (AZS UE Wrocław), 3. Weronika Ożga (Śnieżnik Stronie Śl.), 4. Oliwia Sołotwińska (Orlęta Krosnowice), 5-6. Julia Girulska (AZS UE) i Adrianna Satława (Orlęta), 7-8. Nina Ossowska (MKP Wołów) i Aleksandra Wiśniewska (Rokita).
Wśród chłopców wygrał Jakub Matkowski (GOKIS Katy Wr.), a za nim czołowe miejsca zajęli: 2. Adam Goleński (Top Bolesławiec), 3. Dominik Kot (Rokita), 4. Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka), 5-6. Stanisław Wnęk (Fan Strzelin) i Kacper Głazowski (Granit Strzelin), 7-8. Dawid Onyszkiewicz (Granit) i Krzysztof Dykiel (GOKIS).
 
gry o 2 miejsce młodziczek - wyniki końcowe
gry o 2 miejsce młodzików - wyniiki końcowe
 
 
 

Komentarze (1) | Odsłon: 292 | Drukuj | Email

 
Ewelina Matwiszyn i Jakub Załuski najlepsi II WTK Juniorów
Wpisał: wucha   
14.11.2014.
W niedzielę 16 listopada w Hali imienia Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym na 12 stołach rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów. W kategorii juniorek najlepsza była Ewelina Matwiszyn (KS Polkowice), a dalsze czołowe miejsca zajęły: 2. Magdalena Kasenberg (Dwunastka Wrocław), 3. Aleksandra Ciura (Śnieżnik Stronie Śl.), 4. Natalia Matwiszyn (KS Polkowice), 5-6. Sonia Gendera (AZS UE Wrocław) i Natalia Malicha (Orion Bukowice), 7-8. Milena Chrabąszcz (Rokita Brzeg Dolny) i Alicja Borszowska (Śnieżnik). Wśród juniorów wygrał Jakub Załuski (AZS UE), a na dalszych pozycjach w czołówce uplasowali się: 2. Daniel Kwaszyński (Orlęta Krosnowice), 3. Jakub Witkowski (Odra Głoska), 4. Cezary Czaja (AZS UE), 5-6. Grzegorz Błaszczyk (AZS UE) i Szymon Burek (Odra), 7-8. Maciej Łuczyk i Mateusz Śliwa (obaj AZS UE).
turniej główny juniorek - wyniki końcowe
turniej główny juniorów - wyniki końcowe
gry o 2 miejsce juniorek - wyniki końcowe
gry o 2 miejsce juniorów - wyniki końcowe
 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 198 | Drukuj | Email

 
Sonia Gendera i Norbert Wojtyła najlepsi w II WTK Kadetów
Wpisał: Kamil Skrzypczak   
09.11.2014.
W zakończonym w Bolesławcu II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów wśród dziewcząt tryumfowała Sonia Gendera (KU AZS UE Wrocław) powtarzając wynik z pierwszego turnieju, natomiast w gronie chłopców najlepszy okazał się Norbert Wojtyła (LKS Odra Głoska). Na drugich miejscach gwarantujących bezpośredni udział od sobotniego turnieju w 2. Grand Prix Polski swój udział zakończyli Natalia Malicha (LZS Orion Branda Bukowice) i Maciej Kiciński (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie). Następne miejsca w najlepszych ósemkach zajęli/-ły: 3. Elżbieta Kwiatkowska (MKS Rokita Brzeg Dolny), 4. Sandra Butrym (LZS Włosień), 5-6. Milena Chrabąszcz (Rokita) i Natalia Matwiszyn (KS Polkowice), 7-8. Marcelina Jarecka (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice) i Zuzanna Gaworska (AZS UE); 3. Dominik Kot (Rokita), 4. Tomasz Witkowski (Głoska), 5-6. Adam Goleński (TOP Bolesławiec) i Jakub Matkowski (GOKiS) , 7-8. Kacper Błachuta (TKS Granit Strzelin) i Mariusz Centner (KS AZS Politechnika Wrocławska).

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 766 | Drukuj | Email

Czytaj całość…
 
Wojewódzkie eliminacje Turnieju UKS
Wpisał: wucha   
04.11.2014.
W niedzielę w Gierałtowcu, z udziałem 18 drużyn z 5 klubów, rozegrano wojewodzkie eliminacje turnieju dla UKS-ów.
W poszczególnych kategoriach wygrali: żaczki: Żak Gieraltowiec, żacy: Fan Strzelin, młodziczki: Śnieżnik Stronie Śl., młodzicy: GOKIS Katy Wr.
 

Komentarze (1) | Odsłon: 255 | Drukuj | Email

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 116
 
 
 
 
Gościmy
Obóz noworoczny w Brzegu Dolnym
"Ja też
kiedyś zostanę mistrzem III"
 
 
brak miejsc :(
kolejne zgrupowanie
już w maju 2015
 
Nowości

 
 
 
 
Fotomigawki

 
 
 
 
Ostatnio dodany komentarz do artykułu
Milena Chrabąszcz i Jakub Matk...
Witam. Czy można coś zrobić, aby wyniki z meczy były szybciej wyświet...
Więcej...

Wojewódzkie eliminacje Turniej...
Szkoda, że drugi rok z rzędu wojewódzkie eliminacje rozgrywane są w te...
Więcej...

Rozgrywki Pucharu Polski na sz...
Witam. Co jest brane pod uwagę przy rozstawieniu drużyn do PP?
Więcej...


 
 
Design by www.mambosolutions.com
© 2014 Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.