Start arrow rozgrywki drużynowe arrow 6 liga - grupa jeleniogórska arrow wyniki 6 ligi - grupa jeleniogórska - II runda


 
 
Menu główne
strona główna
aktualności
adresy klubów na sezon 2016/2017
kadra wojewódzka
Wydział Rozgrywek
turnieje okazjonalne
struktura i skład Zarządu
obozy i zgrupowania
regulaminy rozgrywek
linki
publikacje
archiwum DOZTS
księga gości
napisz do nas
kontakt z nami
kącik weterana
- - - - - - -
licencje - stan na 11.06.2017 - 1 089 licencji
- - - - - - -
wykaz dopuszczonych okładzin na okres: 1 kwiecień 2017 - 30 wrzesień 2017 LARC 2017A
- - - - - - -
podaj wynik meczu
- - - - - - -
przepisy - Handbook ITTF 2017 Nowe !
- - - - - - -
administrator


 
 
 
 

Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

 
 
 
 
Statystyka
Użytkownicy: 1131
Nowości: 2547
Linki: 37
gości: 22937174
Dodaj do ulubionych
 
 

 
 
 
 
wyniki 6 ligi - grupa jeleniogórska - II runda PDF Drukuj Email
Wpisał: chr@bek   
31.08.2010.
 
 

kolor niebieski - brak protokołu meczu

 

kolor czerwony - zastrzeżenia przy weryfikacji meczu

24.04.2017

zestawienie punktów

ranking

terminarz do pobrania plik .pdf

 

TERMINARZ ROZGRYWEK VI LIGI MĘŻCZYZN
Grupa jeleniogórska
II runda sezonu 2016/2017
 
 
 

kolejka/data

gospodarz

gość

protokół

wynik

kolejka
X
11.02.
2017
sobota

wolny termin

UKS MARATON II Pisarzowice

---

---

:

---

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

TOP V Bolesławiec

6jg37

10

:

0

UKS Gierałtów

UKS TS III SPARTA Lubań

6jg38

10

:

1

TOP IV Bolesławiec

KS BAZALT Sulików

6jg39

9

:

9 (35:36)

LKS II Proszowa

LZS TS IV Zaręba

6jg40

4

:

10

kolejka
XI
18.02.
2017
sobota

TOP V Bolesławiec

UKS MARATON II Pisarzowice

6jg41

4

:

10

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

UKS TS III SPARTA Lubań

6jg42

10

:

0

LKS II Proszowa

UKS Gierałtów

6jg43

2

:

10

KS BAZALT Sulików

LZS TS IV Zaręba

6jg44

10

:

5

TOP IV Bolesławiec

wolny termin

---

---

:

---

kolejka
XII
26.02.
2017
niedziela

UKS TS III SPARTA Lubań

UKS MARATON II Pisarzowice

6jg45

2

:

10

wolny termin

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

---

---

:

---

TOP IV Bolesławiec

UKS Gierałtów

6jg46

2

:

10

KS BAZALT Sulików

LKS II Proszowa

6jg47

10

:

8

LZS TS IV Zaręba

TOP V Bolesławiec

6jg48

10

:

3

kolejka
XIII
4.03
2017
sobota

UKS MARATON II Pisarzowice

LKS II Proszowa

6jg49

10

:

2

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

TOP IV Bolesławiec

6jg50

10

:

3

LZS TS IV Zaręba

UKS Gierałtów

6jg51

4

:

10

TOP V Bolesławiec

KS BAZALT Sulików

6jg52

2

:

10

UKS TS III SPARTA Lubań

wolny termin

---

---

:

---

kolejka
XIV
11.03.
2017
sobota

UKS MARATON II Pisarzowice

TOP IV Bolesławiec

6jg53

10

:

1

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

LKS II Proszowa

6jg54

10

:

2

UKS Gierałtów

TOP V Bolesławiec

6jg55

10

:

2

LZS TS IV Zaręba

UKS TS III SPARTA Lubań (gospodarz)

6jg56

10

:

2

wolny termin

KS BAZALT Sulików

---

---

:

---

kolejka
XV
25.03.
2017
sobota

UKS MARATON II Pisarzowice

LZS TS IV Zaręba

6jg57

10

:

2

KS BAZALT Sulików

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

6jg58

2

:

10

TOP IV Bolesławiec

UKS TS III SPARTA Lubań

6jg59

10

:

2

LKS II Proszowa

TOP V Bolesławiec

6jg60

10

:

3

UKS Gierałtów

wolny termin

---

---

:

---

kolejka
XVI
2.04.
2017
niedziela

UKS MARATON II Pisarzowice

UKS Gierałtów

6jg61

9

:

9 (36:34)

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

LZS TS IV Zaręba

6jg62

10

:

5

TOP IV Bolesławiec

TOP V Bolesławiec

6jg63

10

:

0

wolny termin

LKS II Proszowa

---

---

:

---

UKS TS III SPARTA Lubań

KS BAZALT Sulików

6jg64

0

:

10

kolejka
XVII
8.04
2017
sobota

UKS MARATON II Pisarzowice

KS BAZALT Sulików

6jg65

10

:

0

UKS Gierałtów

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

6jg66

6

:

10

LKS II Proszowa

TOP IV Bolesławiec

6jg67

9

:

9 (35:34)

TOP V Bolesławiec

UKS TS III SPARTA Lubań

6jg68

6

:

10

LZS TS IV Zaręba

wolny termin

---

---

:

---

kolejka
XVIII
22.04
2017
sobota

UKS MARATON II Pisarzowice

LZS BŁĘKITNI III Krzewie Wielkie

6jg69

10

:

7

KS BAZALT Sulików

UKS Gierałtów

6jg70

3

:

10

LZS TS IV Zaręba

TOP IV Bolesławiec (gospodarz)

6jg71

9

:

9 (31:32)

UKS TS III SPARTA Lubań

LKS II Proszowa

6jg72

10

:

7

wolny termin

TOP V Bolesławiec

---

---

:

---

 

 

1. W rundzie rewanżowej drużyny rozstawiane są zgodnie z kolejnością w tabeli po pierwszej rundzie.

2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągniecia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.

3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 10:00 w salach gospodarzy.

4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.

5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny andrzej.moczko@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.

6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl).

7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).

8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

Przewodniczący

Wydziału Rozgrywek DOZTS

 

Andrzej Moczko

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz

 

 

 

 

 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 
 
Nowości

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Design by www.mambosolutions.com
© 2017 Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.