Start arrow rozgrywki drużynowe arrow 2 liga mężczyzn arrow wyniki rozgrywek 2 ligi mężczyn - I runda


 
 
Menu główne
strona główna
aktualności
adresy klubów na sezon 2016/2017
kadra wojewódzka
Wydział Rozgrywek
turnieje okazjonalne
struktura i skład Zarządu
obozy i zgrupowania
regulaminy rozgrywek
linki
publikacje
archiwum DOZTS
księga gości
napisz do nas
kontakt z nami
kącik weterana
- - - - - - -
licencje - stan na 17.03.2017 - 1 073 licencje
- - - - - - -
wykaz dopuszczonych okładzin na okres: 1 pażdziernik 2016 - 31 marzec 2017 LARC 2016B
- - - - - - -
podaj wynik meczu
- - - - - - -
przepisy - Handbook ITTF 2017 Nowe !
- - - - - - -
administrator


 
 
 
 

Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

 
 
 
 
Statystyka
Użytkownicy: 666
Nowości: 2482
Linki: 37
gości: 22040699
Dodaj do ulubionych
 
 

 
 
 
 
wyniki rozgrywek 2 ligi mężczyn - I runda PDF Drukuj Email
22.08.2007.
WYNIKI ROZGRYWEK II LIGI MĘŻCZYZN
Grupa VIII – dolnośląsko-lubuska
I runda sezonu 2016/2017
 

kolor niebieski - brak protokołu meczu

kolor czerwony - zastrzeżenia przy weryfikacji meczu

28.01.2017

zestawienie punktów

ranking

Data

Gospodarz

Gość

Sędzia

Protokół

Wynik

kolejka
I
1.10.
2016
sobota

 

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

LKS ODRA II GŁOSKA

W.Marchewski

2m1

4

:

6

KU AZS UE WROCŁAW

KTS JELENIA GÓRA

T.Grubiak

2m2

7

:

3

ZKS III DRZONKÓW

SKS LZS RASZÓWKA

G.Felkel

2m3

5

:

5 (18:19)

AKS STRZEGOM

LZS TS ZARĘBA

 

2m4

7

:

3

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

MKS WOLAVIA WOŁÓW (gospodarz)

i.Kubera

2m5

5

:

5 (19:19)

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

R.Kulczycki

2m6

6

:

4

kolejka
II
8.10.
2016
sobota

 

LKS ODRA II GŁOSKA

KU AZS UE WROCŁAW

R.Banaszkiewicz

2m7

5

:

5 (18:22)

KTS JELENIA GÓRA

ZKS III DRZONKÓW

M.Motyka

2m8

3

:

7

SKS LZS RASZÓWKA

AKS STRZEGOM

B.Mojska

2m9

3

:

7

LZS TS ZARĘBA

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

A.Janowski

2m10

6

:

4

MKS WOLAVIA WOŁÓW

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

I.Kubera

2m11

6

:

4

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

J.Binczarowski

2m12

8

:

2

kolejka
III
29.10.
2016
sobota

 

ZKS III DRZONKÓW

LKS ODRA II GŁOSKA

D.Gilewska

2m13

7

:

3

AKS STRZEGOM

KTS JELENIA GÓRA

K.Gromadzki

2m14

6

:

4

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

SKS LZS RASZÓWKA

G.Kościak

2m15

2

:

8

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

LZS TS ZARĘBA

D.Wdowiak

2m16

7

:

3

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

MKS WOLAVIA WOŁÓW

H.Michalak

2m17

8

:

2

KU AZS UE WROCŁAW

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

T.Grubiak

2m18

4

:

6

kolejka
IV
5.11
2016
sobota

 

LKS ODRA II GŁOSKA

AKS STRZEGOM

Zbigniew Kot

2m19

3

:

7

KTS JELENIA GÓRA

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

Mariusz Motyka

2m20

5

:

5 (21:18)

SKS LZS RASZÓWKA

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

Z.Skrzypek

2m21

4

:

6

LZS TS ZARĘBA

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

Artur Janowski

2m22

4

:

6

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

MKS WOLAVIA WOŁÓW

W.Marchewski

2m23

6

:

4

KU AZS UE WROCŁAW

ZKS III DRZONKÓW

T.Grubiak

2m24

6

:

4

kolejka
V
19.11.
2016
sobota

 

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

LKS ODRA II GŁOSKA (gospodarz)

Zbigniew Kot

2m25

4

:

6

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

KTS JELENIA GÓRA

R.Kulczycki

2m26

9

:

1

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

SKS LZS RASZÓWKA

H.Michalak

2m27

6

:

4

MKS WOLAVIA WOŁÓW

LZS TS ZARĘBA

Zbigniew Kot

2m28

10

:

0 vo *

AKS STRZEGOM

KU AZS UE WROCŁAW

Janusz Kuc

2m29

5

:

5 (19:18)

ZKS III DRZONKÓW

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

J.Jagiełowicz

2m30

3

:

7

kolejka
VI
26.11.
2016
sobota

 

LKS ODRA II GŁOSKA

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

R.Banaszkiewicz

2m31

3

:

7

KTS JELENIA GÓRA

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

Mariusz Motyka

2m32

5

:

5 (20:18)

SKS LZS RASZÓWKA

MKS WOLAVIA WOŁÓW

Beata Mojska

2m33

6

:

4

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

LZS TS ZARĘBA

Piotr Przyborowski

2m34

7

:

3

KU AZS UE WROCŁAW

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

T.Grubiak

2m35

7

:

3

ZKS III DRZONKÓW

AKS STRZEGOM

J.Kowalczyk

2m36

7

:

3

kolejka
VII
10.12.
2016
sobota

 

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

LKS ODRA II GŁOSKA

H.Michalak

2m37

6

:

4

MKS WOLAVIA WOŁÓW

KTS JELENIA GÓRA

Zbigniew Kot

2m38

7

:

3

LZS TS ZARĘBA

SKS LZS RASZÓWKA

Krzysztof Struczyk

2m39

7

:

3

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

KU AZS UE WROCŁAW

R.Kulczycki

2m40

5

:

5 (19:20)

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

ZKS III DRZONKÓW

G.Kościak

2m41

4

:

6

AKS STRZEGOM

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

K.Gromadzki

2m42

4

:

6

kolejka
VIII
17.12.
2016
sobota

 

LKS ODRA II GŁOSKA

MKS WOLAVIA WOŁÓW

R.Banaszkiewicz

2m43

7

:

3

KTS JELENIA GÓRA

LZS TS ZARĘBA

Robert Trojan

2m44

8

:

2

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

SKS LZS RASZÓWKA

P.Przyborowski

2m45

7

:

3

KU AZS UE WROCŁAW

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

Adam Śliwa

2m46

5

:

5 (16:20)

ZKS III DRZONKÓW

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

R.Kulczycki

2m47

3

:

7

AKS STRZEGOM

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

Janusz Kuc

2m48

6

:

4

kolejka
IX
14.01.
2017
sobota

 

SKS LZS RASZÓWKA

KTS JELENIA GÓRA

Beata Mojska

2m49

6

:

4

LZS TS ZARĘBA

LKS ODRA II GŁOSKA

Paweł Kutrowski

2m50

5

:

5 (20:19)

MKS WOLAVIA WOŁÓW

KU AZS UE WROCŁAW

Zbigniew Kot

2m51

3

:

7

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

ZKS III DRZONKÓW

Henryk Michalak

2m52

4

:

6

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

AKS STRZEGOM (gospodarz)

K. Gromadzki

2m53

5

:

5 (20:20)(370:354)

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

B.Paszkowski

2m54

2

:

8

kolejka
X
22.01.
2017
niedziela

 

LKS ODRA II GŁOSKA

SKS LZS RASZÓWKA

R.Banaszkiewicz

2m55

3

:

7

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

KTS JELENIA GÓRA

P. Przyborowski

2m56

8

:

2

KU AZS UE WROCŁAW

LZS TS ZARĘBA

Adam Śliwa

2m57

8

:

2

ZKS III DRZONKÓW

MKS WOLAVIA WOŁÓW

J.Jagiełowicz

2m58

6

:

4

AKS STRZEGOM

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA (gospodarz)

Krzysztof Słowik

2m59

6

:

4

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

B. Paszkowski

2m60

3

:

7

kolejka
XI
28.01
2017
sobota

KTS JELENIA GÓRA

LKS ODRA II GŁOSKA

Mariusz Motyka

2m61

7

:

3

SKS LZS RASZÓWKA

KU AZS UE WROCŁAW

Zdzisław Skrzypek

2m62

5

:

5 (20:18)

LZS TS ZARĘBA

ZKS III DRZONKÓW

Artur Janowski

2m63

6

:

4

MKS WOLAVIA WOŁÓW

AKS STRZEGOM

Tomasz Wapiński

2m64

4

:

6

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA

SLSOS SALOS DZIERŻONIÓW

j.Binczarowski

2m65

8

:

2

LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE

MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE

R.Kulczycki

2m66

4

:

6

 

* Decyzja Wydziału Rozgrywek nr 5

 

1. Po rozegraniu pierwszej rundy systemem każdy z każdym - według wylosowanego klucza – drużyny zostaną podzielone na dwie podgrupy:

„A” – składająca się z 4 najlepszych zespołów, które będą toczyć walkę (mecz i rewanż) o prawo startu w barażach o I ligę,

„B” – składającą się z 8 pozostałych zespołów, które będą toczyć walkę (mecze rewanżowe) o pozostanie w II lidze.

Drużynom zalicza się wszystkie wyniki spotkań z pierwszej rundy.

2. Mecz toczy się systemem jak dla I ligi i rozgrywa się wszystkie 10 gier. Nie stosuje się rankingu.

3. Na mecze będą wyznaczani, przez DOZTS Wrocław lub LOZTS Zielona Góra, sędziowie główni.

4. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 17:00 w salach gospodarzy.

5. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.

6. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny andrzej.moczko@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.

7. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl).

8. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).

9. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

 

Przewodniczący

Wydziału Rozgrywek DOZTS

Andrzej Moczko

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 
 
Nowości
Szkolenia dla trenerów
13.05.2017 - Seminarium szkoleniowe dla trenerów i instruktorów w Brzegu Dolnym

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego jest organizatorem cyklu seminariów z tenisa stołowego pod hasłem: „Teoria i praktyka nauczania techniki gry w tenisa stołowego”

zobacz komunikat organizacyjny

 
Obozy i zgrupowania - szczegóły w zakładce: "obozy i zgrupowania"
plakat obozu.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Design by www.mambosolutions.com
© 2017 Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.