Start arrow rozgrywki drużynowe arrow 3 liga - grupa zachodnia arrow wyniki 3 ligi - grupa zachodnia - I runda


 
 
Menu główne
strona główna
aktualności
adresy klubów na sezon 2017/2018
kadra wojewódzka
Wydział Rozgrywek
turnieje okazjonalne
struktura i skład Zarządu
obozy i zgrupowania
regulaminy rozgrywek
linki
publikacje
archiwum DOZTS
księga gości
napisz do nas
kontakt z nami
kącik weterana
- - - - - - -
licencje - stan na 13.04.2018 - 1 129 licencji
- - - - - - -
Wykaz dopuszczonych okładzin na okres: 1 kwiecień 2018 - 30 wrzesień 2018 LARC 2018A
- - - - - - -
podaj wynik meczu
- - - - - - -
przepisy - Handbook ITTF 2017
- - - - - - -
administrator


 
 
 
 

Logowanie





Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

 
 
 
 
Statystyka
Użytkownicy: 1810
Nowości: 2685
Linki: 37
gości: 24889472
Dodaj do ulubionych
 
 

 
 
 
 
wyniki 3 ligi - grupa zachodnia - I runda PDF Drukuj Email
Wpisał: chr@bek   
22.08.2007.
WYNIKI ROZGRYWEK III LIGI MĘŻCZYZN
Województwa Dolnośląskiego
Grupa zachodnia
I runda sezonu 2017/2018

kolor niebieski - brak protokołu meczu

kolor czerwony - zastrzeżenia przy weryfikacji meczu

15.12.2017

zestawienie punktów

ranking

 
 

 

 
 
 

Data

Gospodarz

Gość

Protokół

Wynik

kolejka
I
16.09.
2017
sobota

UKS ŻAK Gierałtowiec

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

3z1

10

:

0

KTS Legnica

LZS ŚWIĘCI Radostów

3z2

5

:

10

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

LZS TOP SPIN Miłków (gospodarz)

3z3

10

:

6

LZS TS II Zaręba

KTS II Jelenia Góra

3z4

10

:

8

LZS SKS II Raszówka

TOP Bolesławiec

3z5

9

:

9 (33:38)

kolejka
II
30.09.
2017
sobota

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

KTS Legnica

3z6

10

:

8

LZS ŚWIĘCI Radostów

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

3z7

10

:

8

LZS TOP SPIN Miłków

LZS SKS II Raszówka

3z8

3

:

10

TOP Bolesławiec

LZS TS II Zaręba

3z9

5

:

10

KTS II Jelenia Góra

UKS ŻAK Gierałtowiec

3z10

6

:

10
kolejka
III
7.10.
2017
sobota

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska (gospodarz)

3z11

9

:

9 (34:35)

UKS ŻAK Gierałtowiec

LZS ŚWIĘCI Radostów

3z12

9

:

9 (36:38)

LZS TOP SPIN Miłków

KTS II Jelenia Góra

3z13

6

:

10

LZS SKS II Raszówka

LZS TS II Zaręba

3z14

10

:

6

KTS Legnica

TOP Bolesławiec

3z15

6

:

10

kolejka
IV
21.10
2017
sobota

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

LZS SKS II Raszówka

3z16

7

:

10

LZS ŚWIĘCI Radostów

KTS II Jelenia Góra

3z17

2

:

10

TOP Bolesławiec

LZS TOP SPIN Miłków

3z18

10

:

7

LZS TS II Zaręba

KTS Legnica

3z19

7

:

10

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

UKS ŻAK Gierałtowiec (gospodarz)

3z20

3

:

10

kolejka
V
28.10.
2017
sobota

KTS II Jelenia Góra

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

3z21

6

:

10

LZS SKS II Raszówka

LZS ŚWIĘCI Radostów

3z22

10

:

3

KTS Legnica

LZS TOP SPIN Miłków

3z23

10

:

2

TOP Bolesławiec

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

3z24

10

:

6

UKS ŻAK Gierałtowiec

LZS TS II Zaręba

3z25

10

:

4

kolejka
VI
4.11.
2017
sobota

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

TOP Bolesławiec

3z26

10

:

6

LZS TS II Zaręba

LZS ŚWIĘCI Radostów

3z27

10

:

8

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

KTS II Jelenia Góra

3z28

10

:

3

KTS Legnica

LZS SKS II Raszówka

3z29

7

:

10

LZS TOP SPIN Miłków

UKS ŻAK Gierałtowiec

3z30

2

:

10

kolejka
VII
18.11.
2017
sobota

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

LZS TOP SPIN Miłków

3z31

10

:

8

LZS ŚWIĘCI Radostów

TOP Bolesławiec

3z32

10

:

8

KTS II Jelenia Góra

KTS Legnica

3z33

8

:

10

UKS ŻAK Gierałtowiec

LZS SKS II Raszówka

3z34

10

:

3

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

LZS TS II Zaręba

3z35

10

:

4

kolejka
VIII
2.12
2017
sobota

LZS TS II Zaręba

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

3z36

10

:

0 vo *

LZS ŚWIĘCI Radostów

LZS TOP SPIN Miłków

3z37

10

:

0

LZS SKS II Raszówka

KTS II Jelenia Góra

3z38

10

:

7

KTS Legnica

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

3z39

1

:

10

TOP Bolesławiec

UKS ŻAK Gierałtowiec

3z40

6

:

10

kolejka
IX
16.12
2017
sobota

GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska

LZS ŚWIĘCI Radostów

3z41

10

:

7

LZS TOP SPIN Miłków

LZS TS II Zaręba

3z42

5

:

10

KTS II Jelenia Góra

TOP Bolesławiec

3z43

10

:

5

LZS SKS II Raszówka

ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce

3z44

9

:

9 (36:35)

UKS ŻAK Gierałtowiec

KTS Legnica

3z45

10

:

6

Decyzja WR nr 3

1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli.

2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągniecia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.

3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 16:00 w salach gospodarzy.

4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.

5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.

6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl).

7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).

8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej www.dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek DOZTS
Andrzej Moczko
 
Opracował: Władysław Chrabąszcz
 

 

 
 
 
 
« poprzedni artykuł
 
 
 
 
Obozy i zgrupowania tenisa stołowego w Brzegu Dolnym
Nowości

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Design by www.mambosolutions.com
© 2018 Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.